
PHT-200

Характеристики продукту
- Діапазон вимірювання pH 0 - 14 pH
- Роздільна здатність 0,01

Опис
VOLTCRAFT PHT-200 – це вимірювальний прилад для визначення pH та окисно-відновного потенціалу. Іон-селективні вимірювання також можна виконувати на основі напруги. Цей новий pH-метр пропонує всі функції та характеристики, необхідні для щоденного використання в лабораторії, для моніторингу води, акваріумів, фотографії, паперовій промисловості, гальваніці, контролі якості, школах та університетах. Завдяки вбудованому датчику температури переваги автоматичної температурної компенсації застосовуються до всіх результатів вимірювання.
Характеристика
- 3-точкове калібрування забезпечує лінійність та точність
Комплект поставки
- pH-метр PHT-200
- Футляр для зберігання
- pH-електрод
- Буферний розчин pH (значення pH 4)
- буферний розчин pH (значення pH: 7)
- Інструкція користувача
- 9-вольтова батарея
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltcraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматична температурна компенсація | Да |
| Джерело живлення | 9 В |
| Довжина виробу | 68 мм |
| Дозвіл | 0,01 |
| Максимальний діапазон вимірювання pH | 14 pH |
| Робоча температура | 0 - 50 °С |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Багатофункціональний вимірювальний прилад |
| Функції вимірювання | Значення pHокисло-відновного потенціалу (ВП) |
| висота продукту | 195 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 358 ₴









