
Тестер провідності PCE-PWT 10

Характеристики продукту
- Мінімальний діапазон вимірювання до 20 мкСм/см Компактна конструкція Автоматична температурна компенсація Вимірювання вмісту солі Внутрішнє триточкове калібрування Змінний електрод

Опис
Тестер провідності PCE-PWT 10: Кишеньковий тестер провідності / для надчистої води / найменший діапазон вимірювання 20 мкСм/см / вимірювання солоності / температурна компенсація до 60°C. Тестер провідності PCE-PWT 10 - це гарне рішення для тих, хто хоче перевірити провідність надчистої води. Цей тестер провідності - це компактний пристрій із вбудованим датчиком температури для оптимальної температурної компенсації. Серед інших особливостей, тестер провідності має дуже низький діапазон вимірювання, лише 0...20 мкСм/см. Крім того, тестер може точно визначати вміст солі в рідинах. Тестер надчистої води PCE-PWT 10 має автоматичну температурну компенсацію в діапазоні 0...60°C. Тестер провідності калібрується за допомогою 3-точкового калібрування.
Комплект поставки
- 1 x тестер провідності PCE-PWT 10, 2 x батарейки 1-V-LR03 (AAA), 1 x інструкція користувача
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PCE Instruments |
| Живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматична температурна компенсація | Да |
| Діапазон вимірювання температури | 60 °C (макс.) |
| Калібрування | завод (без сертифіката) |
| Розміри | (Д x Ш) 185 мм x 40 мм - |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Кондукметр |
| Ширина вироби | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 408 ₴





