
Багатофункціональний вимірювач VOLTCRAFT KBM-700, провідність, значення pH, окисно-відновний потенціал (ОВП), температура, сіль
18 883 ₴
- В наявності
- Код: 6066473
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Вимірювальний прилад КБМ-700

Характеристики продукту
- Мікропроцесорний дизайн
- Великий РК-дисплей одночасно відображає pH, ORP або провідність і температуру
- Автоматична температурна компенсація
- Відображає відсоток нахилу (PTS) після калібрування

Опис
Універсальний вимірювальний прилад для визначення pH, окисно-відновного фактору, провідності та температури. KBM-700 забезпечує точні виміряні значення, які відображаються паралельно з температурою. Завдяки зручному дизайну, KBM-700 однаково підходить для використання як у лабораторії, так і в польових умовах. Численні функції, такі як функція пам'яті та автоматична температурна компенсація, значно спрощують роботу.
Характеристика
- Функція зберігання зберігає та витягує до 150 балів
- Функція мін/макс та безперервного вимірювання
- Вибір одиниць вимірювання °C або °F
- Легке калібрування за допомогою клавіатури для 5-точкового буфера, калібрувальне значення можна встановити за потреби
- Автоматичне вимкнення після 10 хвилин невикористання
Комплект поставки
- Центральний блок
- 1x pH-електрод
- 1x вимірювач провідності
- 1x датчик температури
- Буфер 10.00 x 1 флакон (50 мл)
- Буфер 7.00 x 1 флакон (50 мл)
- Буфер 4.01 x 1 флакон (50 мл)
- 1413 американських доларів x 1 пляшка (50 мл)
- Опорний ремінь
- 9-вольтова батарея
- Валіза
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltcraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматична температурна компенсація | Да |
| Джерело живлення | 9 В постійного струму або батарея |
| Довжина кабелю | 3 мм |
| Дозвіл | 0,01 м г/л. |
| Діапазон вимірювання pH | -2 - 16 pH |
| Діапазон вимірювання температури | от 0 до 110 °С |
| Максимальний діапазон вимірювання pH | 16 pH |
| Максимальний діапазон вимірювання температури | 110 °С |
| Мінімальний діапазон вимірювання pH | -2 pH |
| Мінімальний діапазон вимірювання температури | 0 °С |
| Паковання без пластику | Паковання без пластику |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Багатофункціональний вимірювальний прилад |
| Ширина вироби | 49 мм |
| висота продукту | 94 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 883 ₴








