
Багатофункціональний вимірювальний прилад PCE Instruments, значення pH, залізо, ціанурова кислота, концентрація іонів хлориду
35 508 ₴
- В наявності
- Код: 6066477
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Фотометр PCE-CP 11

Характеристики продукту
- Прилад для аналізу води з інтерфейсом Bluetooth. Програмне забезпечення для ПК. Хмарний сервіс. Міжсистемна синхронізація виміряних значень. До 7 параметрів на вибір для вимірювання, наприклад, pH, лужність, хлор, ціанурна кислота. Запис вимірювань.

Опис
Багатопараметричний фотометр – це мобільний вимірювальний прилад для аналізу рідин. Це дозволяє виконувати різноманітні вимірювання за допомогою багатопараметричного фотометра. Наприклад, ви можете визначити лужність, хлор, ціанурову кислоту або pH. Щоб виконати вимірювання за допомогою багатопараметричного фотометра, помістіть 10 мл зразка води в кювету. Вбудований світлодіод у багатопараметричному фотометрі генерує тестове світло в діапазонах довжин хвиль 503 нм, 570 нм та 620 нм. Фотодіод тепер розпізнає виміряне значення на основі світлопропускання зразка. Кожне вимірювання автоматично зберігається багатопараметричним фотометром. Збережені значення вимірювань потім можна зчитувати, наприклад, за допомогою мобільного пристрою через інтерфейс Bluetooth багатопараметричного фотометра. Доступний безкоштовний додаток для аналізу показань багатопараметричного фотометра. Також можливе з'єднання Bluetooth між багатопараметричним фотометром та комп'ютером. Також доступне безкоштовне програмне забезпечення для аналізу даних вимірювань. Ще однією унікальною особливістю багатопараметричного фотометра є те, що дані вимірювань можна передавати в хмару, використовуючи обидва варіанти, з будь-якого місця. Ця послуга також безкоштовна.
Характеристика
- Прилад для аналізу води з інтерфейсом Bluetooth; Програмне забезпечення для ПК; Хмарний сервіс; Міжсистемна синхронізація виміряних значень; До 7 вибраних параметрів для вимірювання, наприклад, pH, лужність, хлор, ціанурна кислота; Запис вимірювань до 7 вибраних параметрів; Змінна кювета, що замикається; Світлодіод 503 нм / 570 нм / 620 нм; Автоматичне вимкнення у разі бездіяльності; Багато різних мов меню; Датчик світла: фотодіод; Кювета: 36 x ø 21 мм (10 мл)
Комплект поставки
- 1 x Аналізатор води PCE-CP 11 з кюветою, 1 x Запасна кювета, 1 x Світлозахисний екран, 1 x Серветка з мікрофібри, 1 x Штовхач, 1 x Дозувальна піпетка 10 мл, 4 x батарейки типу АА, 1 x Короткий посібник користувача, 1 x Сервісна сумка, 1 x Безкоштовний додаток, 1 x Безкоштовне програмне забезпечення для ПК, 1 x Безкоштовний хмарний сервіс
Коментарі
Прилад для аналізу води PCE Instruments PCE-CP 11: універсальний дизайн: багатопараметричний фотометр / тестер хлору / pH-метр / вимірювач жорсткості води / озонометр
- Bluetooth® — це всесвітньо зареєстрована торгова марка Bluetooth SIG, Inc.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PCE Instruments |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 230 г |
| Джерело живлення | 6 В |
| Довжина виробу | 50 мм |
| Діапазон вимірювання pH | 6,5 - 8,4 рН |
| Максимальний діапазон вимірювання pH | 8,4 рН |
| Мінімальний діапазон вимірювання pH | 6,5 рН |
| Розміри | (Д x Ш x В) 50 x 165 x 50 мм - |
| Стан | Нове |
| Тип дисплея | ВЕЛ |
| Функції вимірювання | pH Залізо Ціаніурова кислота Концентрація іонів хлору |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 508 ₴






