
Вимірювач ExStik® II EC500
Характеристики продукту
- Вимірювання 5 параметрів одним приладом
- pH, провідність, TDS, вміст солі, температура
- Водонепроникність (IP57)
Опис
Для всіх важливих вимірювань рідин. Висока точність, легка заміна електродів. Окрім числового дисплея вимірювань, пристрій має гістограму та функцію пам'яті для виміряних значень.
Характеристика
- Одно-, дво- або триточкове калібрування
- Автоматична температурна компенсація
- Пам'ять до 25 вимірювань
- Автоматичне калібрування для трьох стандартних значень
- Регульований коефіцієнт TDS 0,4 - 1,0.
Комплект поставки
- 4 батарейки CR2032
- Захисний ковпачок
- Пластиковий корпус
- Шнурок для підвішування
- Інструкція користувача.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 110 г |
| Довжина виробу | 41 мм |
| Діапазон вимірювання TDS | 0 - 999 мг/л |
| Діапазон вимірювання провідності | 0 - 19,9 мс |
| Калібрування | завод (без сертифіката) |
| Максимальний діапазон вимірювання pH | 14 pH |
| Максимальний діапазон вимірювання температури | +90 °С |
| Мінімальний діапазон вимірювання pH | 0 pH |
| Мінімальний діапазон вимірювання температури | 0 °С |
| Розміри | (Д x Ш x В) 41 x 36 x 172 мм - |
| Стан | Нове |
| Тип дисплея | цифровий |
| Точність | ±2% |
| Ширина вироби | 36 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 808 ₴

