
Greisinger GMH 3451 вимірювач кондуктометрії, розчинені тверді речовини (TDS), провідність, солоність, температура 6066483
41 108 ₴
- В наявності
- Код: 6066483
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Вимірювач провідності Greisinger GMH 3451 603924
Характеристики продукту
- Реєстратор даних
- Аналоговий вихід
- 4-контактна вимірювальна камера
Опис
Вимірювач провідності з 4-полюсною вимірювальною коміркою та реєстратором даних
Характеристика
- Функції вимірювання: провідність, питомий опір, солоність, TDS та температура
- Функція автоматичного вимкнення
- Автоматичний діапазон
- Індикатор заміни батареї
- Функція утримання
- Пам'ять мінімальних/максимальних значень
- Сигналізація мін/макс
- Годинник реального часу
- Корекція клітин: ручне або автоматичне налаштування в діапазоні 0,800 - 1,200 см-1 з використанням вибраних контрольних розчинів
- Можливість вимкнення температурної компенсації
- Тип компенсації: нелінійна / лінійна / без компенсації
- Вимірювальна комірка: Матеріал електрода: графіт. Матеріал стрижня: епоксидна смола.
- Послідовний роз'єм
- Роз'єм мережевого пристрою
- Клас захисту: IP65
- Розміри електрода (діаметр стрижня): приблизно 120 мм, Ø приблизно 12 мм, електрод підключений за допомогою кабелю довжиною приблизно 1 м
Комплект поставки
- Пристрій з вимірювальною коміркою
- Акумулятор
- Інструкція користувача
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Автоматична температурна компенсація | Да |
| Довжина виробу | 26 мм |
| Діапазон вимірювання провідності | 0,0 мкСм — 400,0 мСм |
| Калібрування | завод (без сертифіката) |
| Максимальний діапазон вимірювання провідності | 400,0 мСм |
| Мінімальний діапазон вимірювання TDS | 0 мг/л |
| Мінімальний діапазон вимірювання температури | -5 °С |
| Розміри | (Д x Ш x В) 26 x 71 x 142 мм - |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Багатофункціональний вимірювальний прилад |
| Ширина вироби | 71 мм |
| висота продукту | 142 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 108 ₴
