
Вимірювач pH, окисно-відновних реакцій, температури Greisinger GMH 3551 603926 6066494
34 180 ₴
- Під замовлення
- Код: 6066494
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Вимірювач pH, окисно-відновних реакцій, температури Greisinger GMH 3551 603926
Характеристики продукту
- Вимірювання відносної влажності
Опис
Вимірювач pH/окисно-відновного фактору/температури – це прилад для вимірювання: у воді, в акваріумах, у рибництві, у питній воді, у контролі процесів, у вимірюванні субстрату, у харчових продуктах, у виробництві та контролі, у плавальних басейнах
Характеристика
- Функція автоматичного вимкнення
- Індикатор заміни батареї
- Автоматичне утримання
- Пам'ять мінімальних/максимальних значень
- Сигналізація мін/макс
- Функція диктофона
- Годинник реального часу
Комплект поставки
- Пристрій
- Акумулятор
- Інструкція користувача
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 340 г |
| Довжина виробу | 26 мм |
| Діапазон вимірювання pH | 0,0 - 14,00 рН |
| Максимальний діапазон вимірювання pH | 14,00 рН |
| Мінімальний діапазон вимірювання pH | 0,0 рН |
| Розміри | (Д x Ш x В) 26 x 71 x 142 мм - |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Багатофункціональний вимірювальний прилад |
| Ширина вироби | 71 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 180 ₴
