
Калібрування кондуктометра Extech EC510 (ISO): провідність, температура, значення pH, вміст розчинених твердих речовин (TDS), вміс
42 508 ₴
- В наявності
- Код: 6066497
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
EC510 – це набір для вимірювання провідності. Набір містить вимірювач EC500, три калібрувальні стандарти, три пакети з буфером pH та розчином для промивання, три мензурки, батарейки та футляр для перенесення. Він вимірює п'ять параметрів, включаючи провідність, TDS (загальний вміст солі), солоність, pH та температуру, за допомогою одного електрода. Аналогова гістограма відображає тенденції. Пам'ять зберігає до 25 виміряних значень. Співвідношення провідності до TDS регулюється від 0,4 до 1,0; співвідношення солоності фіксоване на рівні 0,5.
Характеристика
- Вимірює 5 параметрів, включаючи провідність, TDS, солоність, pH та температуру, за допомогою одного електрода
- 9 одиниць вимірювання: pH, мкСм/см, мСм/см, ppm, ppt, мг/л, г/л, °C, °F
- Аналогова гістограма показує тенденції
- У пам'яті можна зберегти до 25 позначених показників
- Регульоване співвідношення провідності до TDS від 0,4 до 1,0; Фіксоване співвідношення солоності 0,5
- Функція RENEW попереджає користувача, коли електрод потрібно замінити.
Комплект поставки
- Лічильник EC500
- 3 калібрувальні стандарти
- 3 пакетики буфера pH плюс розчин для промивання
- 3 склянки
- Батарейки
- Справа
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Renew |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 110 г |
| Довжина виробу | 36 мм |
| Діапазон вимірювання TDS | 0 — 99,9 частин на мільйон |
| Діапазон вимірювання провідності | 0 - 199 мксм |
| Максимальний діапазон вимірювання TDS | 99,9 частин на мільйон |
| Максимальний діапазон вимірювання провідності | 199 мкс |
| Мінімальний діапазон вимірювання TDS | 0 частин на мільйон |
| Мінімальний діапазон вимірювання провідності | 0 мкСм |
| Розміри | (Д x Ш x В) 36 x 41 x 186 мм - |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Кондукметр |
| Ширина вироби | 41 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 508 ₴
