
Greisinger GMH 5430-425 Set Вимірювач провідності, провідність, солоність, розчинені тверді речовини (TDS), температура 6066500
48 808 ₴
- В наявності
- Код: 6066500
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Водонепроникний ручний вимірювальний прилад з електродом LF 425 для використання в промисловості та торгівлі, для вимірювання води, питної води, моніторингу процесів, вимірювання ґрунту, виробництва та контролю харчових продуктів, забезпечення якості та для використання в таких галузях, як медицина, фармація, хімія
Характеристика
- Автоматичне утримання
- Функція автоматичного вимкнення
- Індикатор заміни батареї
- Пам'ять мінімальних/максимальних значень
Комплект поставки
- Електрод LF425
- Силіконовий чохол K 50 BL
- Батарейки
- Інструкція користувача
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина виробу | 37 мм |
| Діапазон вимірювання провідності | 0-5000 мкСм/см |
| Максимальний діапазон вимірювання TDS | 5000 мг/л |
| Максимальний діапазон вимірювання температури | +100 °C |
| Мінімальний діапазон вимірювання провідності | 0 мкСм/см |
| Розміри | (Д x Ш x В) 37 x 86 x 160 мм - |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Багатофункціональний вимірювальний прилад |
| Ширина вироби | 86 мм |
| висота продукту | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 808 ₴
