
Анемометр PCE-AM 45

Характеристики продукту
- Живлення від батареї для мобільного використання Довжина телескопічного зонда від 270 до 540 мм Діаметр ротора 65 мм Вимірювання швидкості та об'єму Діапазон вимірювання від 0,3 до 45,0 м/с РК-дисплей з підсвічуванням

Опис
Анемометр зі шкалою Бофорта, індикатор напрямку вітру, діапазон вимірювання від 0,3 до 45,0 м/с, пам'ять даних на 960 виміряних значень, програмне забезпечення для передачі виміряних значень, вимірювання швидкості та витрати, опціонально із сертифікатом калібрування ISO. Анемометр визначає швидкість вітру за допомогою ротора 65 мм. Анемометр може надійно визначати швидкість у діапазоні вимірювання від 0,3 до 45,0 м/с. Окрім вимірювання швидкості, анемометр також може вимірювати об'ємну витрату. Окрім звичайного відображення виміряних значень на анемометрі, зберігається шкала Бофорта. Сила вітру відображається безпосередньо на шкалі Бофорта на анемометрі. Залежно від налаштування ротора, напрямок вітру також можна визначити за допомогою анемометра. Це можливо завдяки гіроскопу анемометра, вбудованому в датчик витрати. Одночасно анемометр відображає поточну температуру навколишнього середовища в діапазоні від 0 до 45°C. Для оптимального налаштування телескопічну штангу анемометра можна висунути від 270 до 540 мм. Завдяки вбудованій пам'яті даних на 960 виміряних значень, окремі виміряні значення можна зберегти в анемометрі одним натисканням кнопки. Усі виміряні значення потім можна перенести на ПК через інтерфейс даних micro USB. За допомогою програмного забезпечення, доступного на порталі завантажень PCE, можна аналізувати та обробляти виміряні значення анемометра. Також за допомогою анемометра та програмного забезпечення можливі вимірювання в реальному часі на ПК.
Комплект поставки
- 1 x анемометр PCE-AM 45, 1 x кабель Micro USB, 1 x футляр для перенесення, 4 x батарейки типу AAA 1,5 В, 1 x посібник користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PCE Instruments |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 400 г |
| Довжина виробу | 194 мм |
| Діапазон вимірювання швидкості вітру | 0,3–45 м/с, 60-8800 фут/хв, 0,6-88 вузлів, 1-140 км/год, 0,7-100 миль/год |
| Максимальний діапазон вимірювання швидкості вітру | 45 м/с |
| Мінімальний діапазон вимірювання швидкості вітру | 0,3 м/с |
| Розміри | (Д x Ш x В) 194 x 70 x 35 мм - |
| Стан | Нове |
| Точність | 3% |
| Ширина вироби | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 808 ₴





