
Анемометр Extech EN510, 0,4–20 м/с, 0–+50 °C, калібрування (ISO) 6066564
27 990 ₴
- Під замовлення
- Код: 6066564
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
EN510 вимірює швидкість потоку повітря, включаючи температуру повітря, витрату повітря (об'єм), освітленість, відносну вологість (у відсотках), температуру точки роси, температуру вологого термометра, температуру типу K (зовнішній зонд), температуру теплового індексу та відчутну температуру. РК-дисплей з підсвічуванням пропонує основний та додатковий дисплеї, а також кілька інтуїтивно зрозумілих індикаторів стану.
Характеристика
- Професійний прилад для вимірювання навколишнього середовища з меню програмування, що налаштовується користувачем. Вибір одиниць вимірювання. Вимірювання швидкості повітря та температури повітря. Вимірювання витрати повітря (об'єму) в CFM (ft3) та CMM (m3). Вимірювання освітленості в фут-канделях та люксах. Вимірювання навколишнього середовища: відносна вологість повітря у відсотках з температурою повітря, температурою точки роси, температурою вологого термометра, температурою охолодження вітром та температурою типу K (при підключенні зовнішнього зонда). Ротор з низьким коефіцієнтом тертя на кульковому підшипнику для точних вимірювань низької швидкості. Вбудований барометричний датчик для точного контролю висоти. Запис MAX-MIN. Індикатор живлення функціонує з паузою для зручного зчитування. Компактний, легкий, простий у використанні, ергономічний дизайн з ремінцем на шиї. РК-дисплей з підсвічуванням автоматично змінює налаштування залежно від вибраного режиму датчика. Роз'єм для штатива.
Комплект поставки
- Ремінець на зап'ястя
- Батарейки
- Інструкція користувача
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Автоматична температурна компенсація | Немає |
| Довжина виробу | 58 мм |
| Максимальний діапазон вимірювання швидкості вітру | 20 м/с |
| Мінімальний діапазон вимірювання швидкості вітру | 0,4 м/с |
| Розміри | (Д x Ш x В) 58 x 25 x 153 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Анемометр |
| Характеристики вимірювання газу | функція вимірювання температури |
| Шкала вимірювання швидкості вітру | 0,1 м/с |
| висота продукту | 153 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 990 ₴
