
Механічний силомір FA 100

Характеристики продукту
- Механічний індикатор
- Пікове випробування на тягове зусилля та тиск

Опис
Sauter FA 100. / Механічний силомір із записом максимального значення.Режимвідстеження: виміряну силу можна безперервно зчитувати за допомогою покажчика.Піковий режим:здатність досягти максимальної сили під час останньої спроби.Функція тари:Завдяки таруванню можна позбутися ручок вимірюваних об'єктів або контейнерів. Вимірювання: вручну або за допомогою ручки FA на випробувальному стенді.
Характеристика
- Режим Peak-Hold
- Масштаби в кг і Н
- Функція тари
- Захист від перевантаження: 150% макс.
- Можливість установки на ручних стендах
- Поворотний вказівний блок.
Комплект поставки
- Стандартні розетки з розширенням 90 мм
- Портативна коробка
- Інструкція користувача.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEAK |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 560 г |
| Глибина продукту | 230 мм |
| Калібрування | завод (без сертифіката) |
| Розміри | (Ш x В x Г) 60 x 50 x 230 мм - |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Динамометр |
| Ширина вироби | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 383 ₴



