
Манометр Greisinger GMH 3181-01 600649, -0,001 - 0,025 бар, від -25 до +50°C, відносна вологість від 0 до +95% (без конденсації),
39 883 ₴
- В наявності
- Код: 6066650
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Ручний манометр GMH 3181-01
Характеристики продукту
- Діапазон вимірювання від -1 до +25 мбар
- Для надлишкового/низького тиску та перепаду тиску
- Підходить для повітря або неагресивних та неіонізуючих газів
- Реєстратор даних
Опис
Зручний та надійний манометр із вбудованим датчиком відносного тиску та 4-міліметровим з'єднувальним портом.
Характеристика
- Вбудований датчик тиску
- Стабільні металеві монтажні штифти
- Функція тари/налаштування нульової точки
- Пам'ять пікових значень (>1 мс)
- 2 функції реєстрації
- Аналоговий вихід 0 - 1 В
- Сигналізація мін/макс
- Вбудований звуковий сигнал.
Комплект поставки
- Акумулятор
- Інструкція користувача
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Аналогові виходи | 0 - 1 В |
| Вимірені величини | тиск повітря, неагресивний газ, корозійний газ |
| Діапазон вимірювання | -0,001 - 0,025 бар |
| Діапазон індикатора | мбар, бар, Па, кПа, МПа, фунт/кв. дюйм, мм рт. ст., мH2O |
| Калібрування | завод (без сертифіката) |
| Мінімальний діапазон вимірювання | -0,001 бар |
| Сертифікат опору | IP65 |
| Стан | Нове |
| Споживана потужність | приблизно 0,6 мА |
| Тип продукту | Манометр |
| Ширина вироби | 71 мм |
| висота продукту | 26 мм |
| сосок | 2 металевих сполучних штифта з латуні, нікельовані, для приєднання напірних шлангів 6 х 1 мм (внутрішній діаметр 4 мм) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 883 ₴

