
Greisinger GMH 3181-01 Калібрування манометра (ISO) тиск повітря, неагресивний газ, корозійний газ -0,001 - 0,025 бар 6066658
49 858 ₴
- В наявності
- Код: 6066658
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Ручний манометр GMH 3181-01 - калібрування ISO
Характеристики продукту
- Діапазон вимірювання від -1 до +25 мбар
- Для надлишкового/низького тиску та перепаду тиску
- Підходить для повітря або неагресивних та неіонізуючих газів
- Реєстратор даних
Опис
Зручний та надійний манометр із вбудованим датчиком відносного тиску та 4-міліметровим з'єднувальним портом.
Характеристика
- Вбудований датчик тиску
- Стабільні металеві монтажні штифти
- Функція тари/налаштування нульової точки
- Пам'ять пікових значень (>1 мс)
- 2 функції реєстрації
- Аналоговий вихід 0 - 1 В
- Сигналізація мін/макс
- Вбудований звуковий сигнал.
Комплект поставки
- Акумулятор
- Інструкція користувача
Коментарі
Будь ласка, зверніть увагу на діапазон калібрування у формулі калібрування, яку можна знайти в розділі «Завантаження».
На цю статтю не поширюється право на відмову.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Аналогові виходи | 0 - 1 В |
| Вимірені величини | тиск повітря, неагресивний газ, корозійний газ |
| Діапазон вимірювання | -0,001 - 0,025 бар |
| Діапазон індикатора | мбар, бар, Па, кПа, МПа, фунт/кв. дюйм, мм рт. ст., мH2O |
| Калібрування | ІСО |
| Мінімальний діапазон вимірювання | -0,001 бар |
| Сертифікат опору | IP65 |
| Стан | Нове |
| Споживана потужність | приблизно 0,6 мА |
| Температура | від -25 до +50 °C, від 0 до +95% відносної вологості (без конденсації) |
| Точність | 0,3% |
| Шкала тиску | 0,00001 бар |
| висота продукту | 26 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 858 ₴

