
Манометр HD 402 ST3-L

Характеристики продукту
- Високоточний кремнієвий датчик
- Температурна компенсація з відмінною лінійністю, повторюваністю та стабільністю
- Залежно від версії, вихідний сигнал є цифровим RS485 Modbus RTU або вибраним стандартним аналоговим виходом.
- Висока стійкість до перешкод на великих відстанях
Опис
Стабільний та точний датчик тиску для вимірювання неагресивних газів та сухого повітря. Універсальне застосування в системах опалення, вентиляції та кондиціонування повітря, таких як моніторинг фільтрів або диференціальний тиск у чистих приміщеннях. Придатний для горизонтального або вертикального монтажу.
Характеристика
- DIP-перемикач для налаштування діапазонів вимірювання (повна шкала) та одиниць вимірювання.
Коментарі
Датчик тиску з клемною колодкою
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Аналогові виходи | RS485 Modbus-RTU |
| Джерело живлення | 12 - 30 В постійного струму |
| Довжина виробу | 44 мм |
| Максимальний діапазон вимірювань | 10000 Па |
| Розміри | (Д x Ш x В) 44 x 84 x 80 мм - |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Манометр |
| Ширина вироби | 84 мм |
| висота продукту | 80 мм |
| сосок | Для шланга діаметром: 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 808 ₴


