
Манометр Greisinger GMH 3161-07 600534, -0,01 - 0,350 бар, від -25 до +50°C, відносна вологість від 0 до +95% (без конденсації), I
32 183 ₴
- В наявності
- Код: 6066685
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Ручний манометр GMH 3161-07
Характеристики продукту
- Діапазон вимірювання від -10 до +350 мбар
- Для надлишкового/низького тиску та перепаду тиску
- Підходить для повітря або неагресивних та неіонізуючих газів
Опис
Зручний та надійний манометр із вбудованим датчиком відносного тиску та 4-міліметровим з'єднувальним портом.
Характеристика
- Вбудований датчик тиску
- Стабільні металеві монтажні штифти
- Функція тари/налаштування нульової точки.
Комплект поставки
- Акумулятор
- Інструкція користувача
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 165 г |
| Датчик | П'єзорезистивний датчик тиску, внутрішній |
| Джерело живлення | Батарея 9 В, роз'єм живлення |
| Довжина виробу | 142 мм |
| Діапазон вимірювання тиску повітря | -10,0 до +350,0 мбар (± 350,0 мбар) совідв. |
| Максимальний діапазон вимірювань | 0,350 бар |
| Перевантажувальна здатність | 1 бар или |
| Розміри | (Д x Ш x В) 142 x 71 x 26 мм - |
| Стан | Нове |
| Температура | від -25 до +50 °C, від 0 до +95% відносної вологості (без конденсації) |
| Точність | 0,1% |
| Шкала тиску | 0,0001 бар |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 183 ₴

