
Цифровий люксметр LM-120

Характеристики продукту
- Кремнієвий датчик з фільтром

Опис
LM-120 вимірює видиме світло від люмінесцентних, галогенних, натрієвих ламп високого тиску або ламп розжарювання.
Характеристика
- Ручне налаштування діапазону
- Вбудована пам'ять значень вимірювань (Data Hold)
- Мінімальне та максимальне значення зберігається в пам'яті (мін/макс)
- Автоматичний та ручний діапазон
- Функція автоматичного вимкнення
- Кнопка скидання
Комплект поставки
- Акумулятор
- Інструкція користувача.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 220 г |
| Джерело живлення | 9 В постійного струму |
| Діапазон вимірювання освітленості | 1 - 200 000 люкс |
| Максимальний діапазон вимірювання освітленості | 200000 люкс |
| Розміри | (Д x Ш x В) 29 x 55 x 80 мм - |
| Тип продукту | Люксметр |
| Точність вимірювання освітленості, ± | 5% |
| Ширина вироби | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 433 ₴



