
Радіаційний вимірювач RM-400

Характеристики продукту
- α, β, γ та рентгенівське випромінювання. Висока точність вимірювань. Внутрішня пам'ять на 4000 показників. Великий РК-дисплей. Підключення Bluetooth. Обробка даних за допомогою програмного забезпечення.

Опис
Радіометр для виявлення α, β, γ та рентгенівського випромінювання / висока точність / внутрішня пам'ять / великий РК-дисплей / передача даних на комп'ютер / інтерфейс Bluetooth. Радіометр RM-400 вимірює α, β, γ та рентгенівське випромінювання та вражає високою точністю вимірювання та зручним дизайном. Виміряні значення можна передавати на комп'ютер у режимі реального часу через інтерфейс Bluetooth, вбудований у радіометр, та оцінювати за допомогою програмного забезпечення, що входить до комплекту поставки. Радіометр оснащений внутрішньою пам'яттю на 4000 показників, які можна зберігати автоматично або вручну. Радіометр має великий РК-дисплей високої роздільної здатності з підсвічуванням, гістограму та численні індикатори. Радіометр RM-400 використовується у фармацевтичній промисловості, лабораторіях, на електростанціях, кар'єрах, у аварійних службах, на металообробних заводах, нафтобазах, у сфері охорони навколишнього середовища та багатьох інших сферах застосування.
Характеристика
- Функція будильника
Комплект поставки
- 1 х вимірювач радіаційного захисту
- 4 батарейки типу АА
- 1 х компакт-диск із програмним забезпеченням
- 1 х валіза
- 1 х посібник користувача
Коментарі
- Bluetooth® — це всесвітньо зареєстрована торгова марка Bluetooth SIG, Inc.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltcraft |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 226 г |
| Довжина виробу | 49 мм |
| Розміри | (Д x Ш x В) 49 x 71 x 205 мм - |
| Тип продукту | лічильник Гейгера |
| Ширина вироби | 71 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 408 ₴








