
реєстратор температури ebro 1340-6337
Характеристики продукту
- Вимірювання високої та низької температури
- Можна одночасно вимірювати температуру в кімнаті та на пристрої
- Внутрішній датчик температури для додаткового використання
Опис
EBI 310 — це гнучкий реєстратор даних для фармацевтичної промисловості та високоточних застосувань з високою ємністю та точним вимірюванням температури. Автоматично згенерований PDF-звіт дозволяє отримати доступ до записаних даних за допомогою будь-якого PDF-читача. Виміряні дані не можуть бути змінені, що підвищує безпеку даних. Реєстратор можна запрограмувати за допомогою онлайн-конфігуратора ebro® і він не потребує додаткового програмного забезпечення.
Характеристика
- USB-логер даних ebro EBI 310 використовується для моніторингу холодового ланцюга.
- Моніторинг температури за допомогою зовнішнього датчика
- Пам'ять на 120 000 результатів вимірювань
- Формат PDF/A 1b, який не можна змінювати
- Система сигналізації з 5 граничними значеннями
- Контроль температури відповідно до вимог GMP/HACCP/IFS.
- Високий рівень безпеки даних
Комплект поставки
- Акумулятор
- Інструкція користувача
- Сертифікат заводського калібрування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Живлення | USB |
| Виробник | GMP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 150 г |
| Вимірені величини | температура |
| Глибина продукту | 160 мм |
| Діапазон вимірювання температури | від -200 до 250 °C |
| Максимальний діапазон вимірювання температури | 250 °С |
| Модель із каталогу виробника | ЕБІ 310 ТЕ |
| Роздільна здатність вимірювання температури | 0,1 °С |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Реєстратор температури |
| Ширина вироби | 33 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 208 ₴

