
Опис
Трифазний лічильник струму для вимірювання трипровідних або чотирипровідних трифазних мереж шляхом прямого підключення до максимум 65 А. На семисегментному дисплеї з максимум 7 розрядами відображаються такі значення: активна енергія (клас 1), потужність, струм, напруга (LL, LN) та частота, як для кожної фази, так і загалом. Зв'язок може здійснюватися через вбудований інтерфейс M-Bus або через інфрачервоний інтерфейс для підключення модуля KNX. Лічильник енергії має імпульсний вихід. Лічильник калібровано відповідно до MID та схвалено відповідно до IEC. Монтажна ширина становить 4 DIN-модулі.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- УВАГА!
Якщо пристрій не готовий до підключення, підключення та встановлення може виконати лише спеціаліст (наприклад, електрик).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпульсний тип | С0 |
| Ваги | 0 |
| Довжина виробу | 65 мм |
| Загальна кількість позицій (розрахуночок) | 7 |
| Калібрований | істинний |
| Колір | різнобарвний |
| Макс. струм (Imax) | 65 А |
| Механізм евакуації | істинний |
| Модель із каталогу виробника | Б23 113-100 |
| Підходить для | Купівля |
| Розміри | (Д x Ш x В) 65 x 70 x 26,5 мм - |
| Спосіб кріплення | DRA (адаптер для DIN-рейки) |
| Ступінь захисту (NEMA) | Інший |
| Тип вимірювання профілю навантаження | ЛОЖЬ |
| Тип продукту | Трифазний лічильник електроенергії |
| Тип тарифу | Однотарифний |
| Тип інтерфейсу | M-bus (дротовий) |
| висота продукту | 26,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 908 ₴

