
Finder 7E.56.8.400.0010 7E.56.8.400.0010 Трифазний цифровий лічильник струму 1500 A Сертифікація MID: так 1 шт. 6066792
21 683 ₴
- В наявності
- Код: 6066792
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Електронний трифазний лічильник електроенергії з можливістю підключення перетворювача до 1500 А (міжфазний)
Характеристики продукту
- Індикатор V, A, кВт та кВт⋅год
- Підключення перетворювача на 1500 А
- Ширина лише 70 мм
- З дозволу MID для цілей виставлення рахунків.
Опис
Finder 7E.56.8.400.0010 / Цифровий лічильник активної струмової енергії для прямого підключення. Пристрій відповідає стандартам EN 62053-21 та EN 50470-3 і схвалений для виставлення рахунків за енергію згідно з європейською директивою MID. Окрім відображення електричної енергії (кВт·год), цей лічильник також може відображати поточні значення напруги, струму та потужності. Прилади відповідають класу точності 1/B та класу захисту II.
Характеристика
- Вихід SO
- Герметично захищений, ударостійкий корпус
- Дисплей з підсвічуванням
- Монтаж на DIN-рейку
- Регульоване коефіцієнтне співвідношення перетворювача: 5:5, 50:5, 100:5, 150:5, 200:5, 250:5, 300:5, 400:5, 500:5, 600:5, 750:5, 1000:5, 1250:5, 1500:5.
Коментарі
Кришка клем та ущільнення не входять до комплекту.
- УВАГА!
Якщо пристрій не готовий до підключення, підключення та встановлення може виконати лише спеціаліст (наприклад, електрик).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 89 мм мм |
| Глибина | 61,3 мм |
| Діапазон індикатора | 0 - 999999,9 кВт·год |
| Клас точності | 1/Б |
| Модель із каталогу виробника | 7E.56.8.400.0010 |
| Пусковий струм | 0,01 А |
| Розміри | (Ш x В x Г) 70 x 89 x 60 мм - |
| Специфікація | СРЕДНИЙ |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип індикатора | РК-дисплей |
| Частота | 50-50 МГц |
| Ширина в кількості модульних інтервалів | 4 |
| Ширина встановлення | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 683 ₴
