
Schneider Electric A9MEM3250 A9MEM3250 Цифровий вимірювач струму E 1 шт. 6066793
25 940 ₴
- Під замовлення
- Код: 6066793
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Лічильник електроенергії IEM3250 3P+N 5A Modbus A9mem325
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- УВАГА!
Якщо пристрій не готовий до підключення, підключення та встановлення може виконати лише спеціаліст (наприклад, електрик).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,4235 кг |
| Довжина виробу | 69 мм |
| Колір | Білий |
| Максимальний струм | 5 А |
| Модель із каталогу виробника | А9МЕМ3250 |
| Розміри | (Д x Ш x В) 69 x 90 x 95 мм - |
| Стан | Нове |
| Тип дисплея | цифровий |
| Ширина вироби | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 940 ₴
