
Schneider Electric A9MEM3335 A9MEM3335 Цифровий вимірювач струму E 125 A Сертифікація MID: так 1 шт. 6066801
44 433 ₴
- В наявності
- Код: 6066801
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Лічильник енергії IEM3335, 3-фазний, 125A, M-bus, 1E/1A, 4 тарифи. Серія: Назва продукту: Acti Acti 9 - 9 iEM3000 - Скорочена назва пристрою: iEM3335 - Тип продукту або компонента: лічильник енергії.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- УВАГА!
Якщо пристрій не готовий до підключення, підключення та встановлення може виконати лише спеціаліст (наприклад, електрик).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтенсивність навантаження | 125 А |
| Максимальний струм | 125 А |
| Попередній діапазон | 125 А (макс.) |
| робоча напруга | 480 В |
| Тип продукту | Лічильник електроенергії E |
| Ширина вироби | 126 мм |
| висота продукту | 103,2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 433 ₴
