
Schneider Electric A9MEM3355 A9MEM3355 Цифровий вимірювач струму E 125 A Сертифікація MID: так 1 шт. 6066808
36 208 ₴
- В наявності
- Код: 6066808
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Лічильник енергії M-Bus A9mem3355
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- УВАГА!
Якщо пристрій не готовий до підключення, підключення та встановлення може виконати лише спеціаліст (наприклад, електрик).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,7018 кг |
| Довжина виробу | 69,3 мм |
| Клас точності | B |
| Колір | Білий |
| Модель із каталогу виробника | А9МЕМ3355 |
| Розміри | (Д х Ш х В) 69,3 х 126 х 103,2 мм - |
| Стан | Нове |
| Тип дисплея | цифровий |
| Ширина вироби | 126 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 208 ₴
