
Bluetooth®-колонка JBL Charge 6

Характеристики продукту
- Потужний звук JBL Pro з технологією AI Sound Boost
- До 28 годин відтворення
- Підключення кількох динаміків через Auracast™

Опис
Слухайте музику та заряджайте, де завгодно
Як і нові епізоди нашого улюбленого телесеріалу, Charge 6 повертається — кращий, ніж будь-коли. Charge 6 пропонує все, що ми любимо, а також кращий дизайн, більшу потужність та більше ритму. Його звук потужніший, ніж будь-коли. Завдяки покращеному підключенню, міцнішій конструкції та до 28 годин відтворення, Charge 6 — це портативне аудіо диво. Як можна вмістити більше звуку в той самий культовий портативний динамік? З новим корпусом та нашим новим JBL AI Sound Boost — інтелектуальним алгоритмом обробки звуку. Результат? Charge 6 перевершує інші динаміки у своїй ваговій категорії, наповнюючи будь-яку кімнату повним, потужним та вражаючим звуком, не займаючи багато місця. Charge 6 також є одним з найміцніших портативних динаміків на ринку. Він водонепроникний, пило- та бризкозахищений, тому може витримувати все життя в подорожах, не втрачаючи ритму. Як випливає з назви, Charge 6 має вбудований портативний зарядний пристрій, щоб ви могли заряджати свій смартфон, поки занурюєтесь у музику. Чого ще бракує у вашому житті, крім нового JBL Charge 6? Як щодо другого та четвертого? Тепер ми можемо безперешкодно підключити кілька динаміків JBL з підтримкою Auracast™, щоб підлога (і вуха) тремтіли від одного й того ж плейлиста, незалежно від того, чи ми на найкрутішій вечірці на даху, чи підбадьорюємо натовп перед найбільшою грою в піклбол. Це JBL Charge 6. Портативний звук, якого ви ще ніколи не чули.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Як і нові епізоди нашого улюбленого телесеріалу, Charge 6 повертається — кращий, ніж будь-коли. Charge 6 пропонує все, що ми любимо, а також кращий дизайн, більшу потужність та більше ритму. Його звук потужніший, ніж будь-коли. Завдяки покращеному підключенню, міцнішій конструкції та до 28 годин відтворення, Charge 6 — це портативне аудіо диво. Як можна вмістити більше звуку в той самий культовий портативний динамік? З новим корпусом та нашим новим JBL AI Sound Boost — інтелектуальним алгоритмом обробки звуку. Результат? Charge 6 перевершує інші динаміки у своїй ваговій категорії, наповнюючи будь-яку кімнату повним, потужним та вражаючим звуком, не займаючи багато місця. Charge 6 також є одним з найміцніших портативних динаміків на ринку. Він водонепроникний, пило- та бризкозахищений, тому може витримувати все життя в подорожах, не втрачаючи ритму. Як випливає з назви, Charge 6 має вбудований портативний зарядний пристрій, щоб ви могли заряджати свій смартфон, поки занурюєтесь у музику. Чого ще бракує у вашому житті, крім нового JBL Charge 6? Як щодо другого та четвертого? Тепер ми можемо безперешкодно підключити кілька динаміків JBL з підтримкою Auracast™, щоб підлога (і вуха) тремтіли від одного й того ж плейлиста, незалежно від того, чи ми на найкрутішій вечірці на даху, чи підбадьорюємо натовп перед найбільшою грою в піклбол. Це JBL Charge 6. Портативний звук, якого ви ще ніколи не чули.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Ремінь для перенесення
- Короткі інструкції.
Коментарі
- Bluetooth® — це всесвітньо зареєстрована торгова марка Bluetooth SIG, Inc.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія Bluetooth | 5.4 |
| Вихідна потужність | 45 Вт Вт |
| Вхідні інтерфейси | USB-C® |
| Джерело живлення | Літієво-полімерний акумулятор (вбудований) |
| Потужність заряджання (мін.) | 7,5 Вт |
| Термін експлуатації батареї (макс.) | 24 часа |
| Тип передавання даних | Бездротовий Bluetooth® |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
| Ширина вироби | 228,8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 683 ₴










