Коментарі
- Bluetooth® — це всесвітньо зареєстрована торгова марка Bluetooth SIG, Inc.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
| Вихідна потужність | 800 Вт Вт |
| Вхідні інтерфейси | Аудіолінійний мікрофон (роз'єм 6,3 мм) USB |
| Джерело живлення | Блок живлення, вбудований. Акумуляторна батарея (у комплекті) |
| Розміри | (Ш x В x Г) 315 x 555 x 301 мм |
| Технічні характеристики портативної акустичної системи | FM-радио |
| Тип продукту | Bluetooth® динамік |
| Ширина вироби | 315 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 983 ₴

