
Настільні ваги Kern FCF 3K-4 Діапазон вимірювання макс. 3 кг Ціна поділки 0,1 г через різнокольоровий мережевий адаптер 6068212
21 333 ₴
- В наявності
- Код: 6068212
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Компактні настільні ваги з універсальними функціями та високою точністю для промислового та громадського харчування

Характеристики продукту
- Просте керування
- Дуже швидке відображення: стабільні значення зважування протягом приблизно 2 секунд
- Ідеально підходить для
- - Невеликі листи та посилки, особливо у тісних місцях
- - Сортування, комплектування або просте контрольне зважування у виробництві чи на відвантаженні
- - Контрольні ваги в ресторанах, їдальнях, шкільних кухнях
- Висока мобільність: завдяки роботі від акумулятора/батареї (опціонально), компактній конструкції та малій вазі, що підходить для використання в кількох місцях (виробництво, зберігання, доставка тощо), робота від акумулятора наразі неможлива для моделі XX FCF 30K-3!

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KERN |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вагаові характеристики | з можливістю калібрування |
| Джерело живлення | 220 В - 240 В змінного струму 50 Гц |
| Довжина звішуючої поверхні | 228 мм |
| Матеріал плитки | неіржавка сталь |
| Повторюваність | 0,1 г |
| Служба калібрування | 963-127 |
| Тип продукту | Настільні ваги |
| Ширина звішуючої поверхні | 253 мм |
| Шкала | 0,1 г |
| висота продукту | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 333 ₴



