
Ваги платформні Kern EOB 150K50, макс. діапазон вимірювання 150 кг, градуювання 50 г, через мережевий адаптер, сріблястий колір
16 958 ₴
- В наявності
- Код: 6068213
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Ваги платформи EOB

Характеристики продукту
- Діапазон зважування
- Вимірювання
- Розмір платформи
- Можливе живлення від батареї

Опис
Зручні платформні ваги з окремим дисплеєм. Дисплей підключений до ваг за допомогою спірального кабелю та може бути ергономічно розміщений або закріплений.
Характеристика
- Просте керування за допомогою чотирьох кнопок
- Індикатор, максимальна довжина кабелю: 1,8 м
- Великий РК-екран, висота цифр дисплея: 25 мм
- Програма зважування тварин забезпечує стабільні значення вимірювань.
Комплект поставки
- Блок живлення від розетки
- Настінне кріплення для дисплея
- Монтажні аксесуари
- Інструкція користувача.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KERN |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вагаові характеристики | з можливістю калібрування |
| Довжина звішуючої поверхні | 305 мм |
| Довжина кабелю | 1,8 м м |
| Калібрування | Немає |
| Модель із каталогу виробника | ЕОБ 150К50 |
| Розміри | (Д x Ш x В) 305 x 315 x 57 мм - |
| Тип продукту | Платформні ваги |
| Ширина звішуючої поверхні | 315 мм |
| Шкала | 50 г |
| висота продукту | 57 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 958 ₴


