
Настільні ваги Kern FFN 1K-4NM Діапазон вимірювання макс. 1,5 кг Ціна поділки 0,5 г, акумуляторні, через мережевий адаптер, різнок
33 058 ₴
- В наявності
- Код: 6068214
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Універсальні настільні ваги, захищені нержавіючою сталлю та мають клас захисту IP65, а також мають сертифікат ЄС [M]

Характеристики продукту
- Підходить для харчової промисловості
- Підходить для важких промислових умов експлуатації
- Обслуговуємо вас за системою якості, що відповідає HACCP
- Висока мобільність: завдяки роботі від акумулятора, компактному дизайну та малій вазі, він підходить для використання в різних місцях, таких як виробництво, кухня, торговий зал тощо.
- Корпус з нержавіючої сталі, тому стійкий до корозії та легкий у чищенні
- Ручки знизу для зручного транспортування ваг
- IP65: Захист від пилу та бризок води (лише від батареї)
Коментарі
Вибраний продукт є товаром із сертифікатом калібрування.
Якщо директиви ЄС вимагають перевірки застосування, оцінку відповідності (верифікацію) необхідно замовити з використанням додаткових аксесуарів.
Подальша попередня перевірка неможлива.
У випадку товарів з початковим калібруванням право на відмову від товару, як правило, виключається.
Згідно з Директивою ЄС 2014/31/ЄС, ваги повинні бути офіційно оцінені на відповідність («перевірені»), якщо вони використовуються таким чином:
а) У комерційних операціях, якщо ціна товару визначається шляхом зважування.
b) У виробництві лікарських засобів в аптеках та в аналізах у медичних та фармацевтичних лабораторіях.
в) Для офіційних цілей.
г) У виробництві індивідуальної упаковки.
д) У медицині.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KERN |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вагаові характеристики | з можливістю калібрування перевірений |
| Джерело живлення | 110 В - 230 В змінного струму |
| Довжина звішуючої поверхні | 193 мм |
| Матеріал плитки | неіржавка сталь |
| Повторюваність | 0,0005 кг |
| Служба калібрування | 963-127 |
| Тип продукту | Настільні ваги |
| Ширина звішуючої поверхні | 233 мм |
| Шкала | 0,5 г |
| висота продукту | 127 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 058 ₴



