
Настільні ваги Kern ECB 50K-2N ECB 50K-2N Діапазон вимірювання макс. 50 кг Ціна поділу 20 г 6068215
13 633 ₴
- В наявності
- Код: 6068215
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Плоский, мобільний, нескладний

Характеристики продукту
- Висока мобільність: завдяки роботі від акумулятора, компактному, плоскому дизайну та малій вазі підходить для використання в різних місцях
- Дуже плоский дизайн
- Дуже швидке відображення: стабільні значення зважування протягом приблизно 2 секунд
- Просте та зручне керування за допомогою 2 кнопок
- Програма калібрування CAL, контрольні ваги доступні за додаткову плату /
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KERN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вагаові характеристики | з можливістю калібрування |
| Джерело живлення | 220 В - 240 В змінного струму 50 Гц |
| Довжина звішуючої поверхні | 260 мм |
| Матеріал плитки | неіржавка сталь |
| Повторюваність | 20 г |
| Служба калібрування | 963-128 |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Настільні ваги |
| Ширина звішуючої поверхні | 320 мм |
| Шкала | 20 г |
| висота продукту | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 633 ₴

