
Ваги для посилок Maul MAULparcel S 50 Діапазон вимірювання макс. 50 кг Ціна поділки 10 г, сонячна енергія 50 г сірого кольору
15 908 ₴
- В наявності
- Код: 6068216
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Сонячні ваги MAULparcel S 50 (білі)

Характеристики продукту
- Він оснащений найновішою сонячною технологією.
- Позначено екомаркуванням «Блакитний ангел», ISPA
- 50 кг/50 г
Характеристика
- Просте керування однією кнопкою
- Корпус виготовлений з небиткого пластику
- Автоматичне вимкнення
- Автоматичне обнулення
- Функція тари
- Функція утримання зберігає відображені вимірювання
- Вагова платформа: 300 x 300 мм
Коментарі
Вага має точність зчитування від 10 г до 10 кг, понад 10 кг точність зчитування становить 50 г.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вагаові характеристики | з можливістю калібрування |
| Довжина виробу | 399 мм |
| Діапазон вимірювання макс. | 50 кг |
| Калібрування | завод (без сертифіката) |
| Модель із каталогу виробника | MAULparcel S 50 |
| Сертифікат стійкого розвитку | Blue Angel DE-UZ 116 |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Ваги для посилок |
| Ширина звішуючої поверхні | 300 мм |
| Шкала | 10 г 50 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 908 ₴



