
Калібрування шкільних ваг Kern EMB 5.2K1 (ISO) Діапазон вимірювання макс. 5.2 кг Градуювання 1 г батарейка білого кольору 6068217
14 158 ₴
- В наявності
- Код: 6068217
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Компактний масштаб
Характеристики продукту
- Додатковий важіль для кріплення вантажу завдяки гачку на нижній частині ваг
Опис
Модель початкового рівня в доступному асортименті від KERN®. Ці надійні ваги постачаються готовими до використання з батарейками, а також можуть бути додатково живитися від мережевого адаптера. Пристрій оснащений тягою для вантажу завдяки гачку на нижній стороні ваг і може використовуватися для зважування підвісних вантажів.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Функція тари
- Автоматичне вимкнення
- Регуляторна програма.
Комплект поставки
- Батарейка (тип 9 В)
- Інструкція користувача
Коментарі
Будь ласка, зверніть увагу на діапазон калібрування у формулі калібрування, яку можна знайти в розділі «Завантаження».
На цю статтю не поширюється право на відмову.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KERN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,55 кг |
| Довжина виробу | 39 мм |
| Діаметр звішуючої поверхні | 150 мм |
| Калібрування | Немає |
| Колір | Білий |
| Модель із каталогу виробника | ЕМБ 5.2К1 |
| Розміри | (Д x Ш x В) 39 x 170 x 39 мм - |
| Стан | Нове |
| Тип дисплея | цифровий |
| Шкала | 1 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 158 ₴
