
Ваги платформні Kern DE 35K5D Діапазон вимірювання макс. 35 кг Ціна поділки 5 г, 10 г через мережевий адаптер сріблясті 6068220
20 458 ₴
- В наявності
- Код: 6068220
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Багатоплатформні ваги DE 35K5D

Характеристики продукту
- Функція PRE-TARE використовується для ручного відрахування певної ваги упаковки.
- Свобода налаштування вагового блоку
- Вказівний пристрій можна розмістити з кількох боків.

Опис
Завдяки малій вазі та компактному, плоскому дизайну, ці платформні ваги підходять для використання в багатьох сферах життя. Пристрій можна монтувати спереду, настінно або використовувати окремо. Функція автоматичного вимкнення, яка активується через 3 хвилини, захищає акумулятор.
Характеристика
- РК-екран з підсвічуванням, висота цифр: 25 мм
- Клас захисту: IP65. Захист від пилу та бризок води.
- Живлення від батареї
- Функція автоматичного вимкнення.
Коментарі
Ваги мають точність зважування від 5 г до 15 кг, понад 15 кг - точність зважування 10 г.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KERN |
| Стан | Новий |
| Електричні параметри | |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вагаові характеристики | з можливістю калібрування |
| Джерело живлення | 230 В змінного струму або батарея 9 В |
| Довжина звішуючої поверхні | 308 мм |
| Колір | Срібло |
| Матеріал плитки | неіржавка сталь |
| Повторюваність | 5 г10 г |
| Тип дисплея | цифровий |
| Ширина вироби | 318 мм |
| висота продукту | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 458 ₴



