
Ваги Kern CPE 30K-3, діапазон вимірювання макс. 30 кг, градуювання 1 г, акумуляторна батарея, через мережевий адаптер 6068221
23 258 ₴
- В наявності
- Код: 6068221
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Три дисплеї для відображення ваги, контрольної ваги та загальної кількості. Висока мобільність: завдяки роботі від батареї та компактній, легкій конструкції підходить для використання в різних місцях (виробництво, склад, доставка тощо). Компактні розміри, підходить для використання в обмеженому просторі. Контрольне зважування (контрольне зважування): візуальні та акустичні сигнали підтримують порціонування, дозування або сортування. Підсумовування значень ваги. Інтерфейс передачі даних RS-232 для підключення принтера входить до стандартної комплектації.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KERN |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вагаові характеристики | з можливістю калібрування |
| Джерело живлення | живлення від акумулятора через адаптер змінного струму |
| Довжина звішуючої поверхні | 300 мм |
| Матеріал плитки | неіржавка сталь |
| Повторюваність | 0,001 кг |
| Тип дисплея | цифровий |
| Ширина звішуючої поверхні | 230 мм |
| Шкала | 1 г |
| висота продукту | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 258 ₴



