Вимірювач вологості матеріалу MultiWet-Finder Plus

Характеристики продукту
- Підходить для

Опис
Електронний вологомір використовується для неруйнівного виявлення та оцінки розподілу вологи в стінах, підлогах і стелях. Детектори витоків можуть швидко надати уявлення про серйозність та розподіл пошкоджень у будівлі під час огляду об'єкта. Після вимірювання вологості в пошкодженій ділянці користувачі можуть порівняти значення індексу з контрольним значенням, раніше виміряним у неураженій ділянці. Це дозволяє зробити висновки про те, які ділянки будівлі уражені вологою та якою мірою.
Характеристика
- Електронний вимірювач вологості матеріалів для виявлення та оцінки розподілу вологи та пошкоджень від вологи в стінах, підлогах або стелях
Комплект поставки
- MultiWet-Finder Plus
- Батарейки
- Валіза
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laserliner |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 228 г |
| Джерело живлення | 3 x 1,5 В LR03 (AAA) |
| Діапазон вимірювання температури | Від -10 °C до +60 °C |
| Максимальний діапазон вимірювання інших показників вологості | 90% |
| Підходить | Вологість матеріалу, вологість, температура довкілля, температура точки роси |
| Тип продукту | Гігрометр для будівельних матеріалів |
| Точність вимірювання температури, ± | 1°С |
| Ширина вироби | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 908 ₴










