
Неінвазивний гігрометр для будівельних матеріалів PCE Instruments PCE-GMM 15 6068558
19 350 ₴
- Під замовлення
- Код: 6068558
Відправка з 02 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Гігрометр для будівельних матеріалів PCE Instruments PCE-GMM 15
Характеристики продукту
- Тип вимірювання: неінвазивний
- Підходить для зерна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PCE Instruments |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 434 г |
| Довжина виробу | 76 мм |
| Калібрування | завод (без сертифіката) |
| Мінімальний діапазон вимірювання для інших показників вологості | 3% |
| Розміри | (Д x Ш x В) 76 x 73 x 166 мм - |
| Тип продукту | Гігрометр для будівельних матеріалів |
| Ширина вироби | 73 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 350 ₴
