
Лебідка ланцюгова Holzmann Maschinen ESZ1000D_230V Вантажопідйомність (з роликами) 1000 кг Вантажопідйомність (без роликів) 500 кг
28 158 ₴
- В наявності
- Код: 6068663
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Електричний балансир кабелів
Характеристики продукту
- Довгий кабель для роботи. Листова сталь з порошковим покриттям. Корпус двигуна та редуктора з литого під тиском алюмінію.
Опис
Електрична канатна таль, ідеально підходить для підйому та переміщення вантажів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Holzmann |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø мотузка | 5,6 мм |
| Вантажність (з роликами) | 1000 кг |
| Висота підіймання (з роликами) | 6000 мм |
| Волість | 1600 Вт |
| Тип продукту | Ланцюгова лебідка |
| Швидкість каната (без роликів) | 8 м/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 158 ₴
