
Електрична канатна таль 200/400 кг

Характеристики продукту
- Максимальне навантаження 400 кг (з роликом)
- Максимальна висота підйому 18 м
- З функцією аварійного вимкнення
- Захист двигуна від перевантаження

Опис
Ця універсальна електрична лебідка дозволяє безпечно піднімати важкі вантажі одним натисканням кнопки. Ідеально підходить для широкого спектру вантажопідйомних завдань у будинку, саду, майстерні, сільському господарстві та промисловості.
Завдяки блоку з вантажним гаком, лебідку також можна використовувати як підйомний пристрій за потреби. Це дозволяє подвоїти вантажопідйомність з 200 кг до 400 кг.
Завдяки блоку з вантажним гаком, лебідку також можна використовувати як підйомний пристрій за потреби. Це дозволяє подвоїти вантажопідйомність з 200 кг до 400 кг.
Характеристика
- Вантажопідйомність 200/400 кг (з/без зворотного шківа)
- Висота підйому 18/9 м (з/без зворотного блоку)
- Консольна лебідка виготовлена з листової сталі, корпус двигуна та редуктора з литого під тиском алюмінію
- Функція аварійної зупинки, яка забезпечує миттєве вимкнення натисканням кнопки
- Двигун захищений від перегріву термовимикачем
- Ремінь безпеки на вантажному гаку запобігає випадковому падінню вантажу
- Вимикач керування з класом захисту II (ізоляція), IP 54
- Простий монтаж за допомогою двох прямокутних монтажних кронштейнів.
Комплект поставки
- Електрична лебідка
- 1x Вантажний гак
- 2x монтажний кронштейн
- 4 гвинти з шестигранною головкою
- 4 пружинні кільця
- 4x прокладка
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 16800 г |
| Вантажність (з роликами) | 400 кг |
| Висота підіймання (без роликів) | 18000 мм |
| Довжина виробу | 380 мм |
| Тип продукту | Ланцюгова лебідка |
| Швидкість каната (без роликів) | 8 м/хв |
| висота продукту | 147 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 108 ₴






