
Комплект акумуляторних газонокосарок Makita DLM432PT2 з 2 акумуляторами 18 В, 2 акумулятори 5,0 Аг, бездротова газонокосарка з дво
45 910 ₴
- Під замовлення
- Код: 6068724
Відправка з 02 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Тиха акумуляторна газонокосарка 2 x 18 В з пластиковою декою. Проста в експлуатації. Ідеально підходить для газонів малого та середнього розміру. Має ширину скошування 43 см та індикатор рівня заповнення на 50-літровому травозбірнику. Поставляється з подвійним зарядним пристроєм та двома акумуляторами 18 В 5,0 Аг.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Drive (Садовий інвентар) | батарія |
| Висота зрізу | 20 - 75 мм |
| Максимальна ширина різання | 430 мм |
| робоча напруга | 36 В |
| Тип продукту | Бездротова газонокосарка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 910 ₴









