
Акумуляторна газонокосарка Bosch Home and Garden Easy Mower 18V-32-200 без акумулятора, максимальна ширина скошування 320 мм
14 333 ₴
- В наявності
- Код: 6068730
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Бездротова газонокосарка
Характеристики продукту
- Легка конструкція для легкої маневреності
- Складана ручка-дуговик для компактного зберігання
- Гребінці для газону гарантують чудові результати на краях та стінах
- 3 висоти скошування від 20 до 60 мм
- Безмежна свобода — сумісний з усіма пристроями серії 18V POWER FOR ALL ALLIANCE
Опис
EasyMower 18V-32 — це легка бездротова газонокосарка для зручного догляду за невеликими садами. Вона оснащена потужним 18-вольтовим акумулятором із вдосконаленою системою керування зарядом батареї, яка забезпечує тривалий час роботи, дозволяючи використовувати газон без шкоди для продуктивності чи ефективності. Вона має просте у використанні трипозиційне регулювання висоти осі (20, 40 та 60 мм) для регулювання різної висоти скошування протягом усього сезону. Гребені для газону забезпечують чисте скошування стін та країв, забезпечуючи швидкі та легкі результати.
Крім того, EasyMower 18V-32-200 є частиною лінійки 18V POWER FOR ALLIANCE, яка складається з пристроїв провідних брендів. Акумулятор, який не входить до комплекту, сумісний з усіма продуктами 18V POWER FOR ALLIANCE і тому може використовуватися для всього: від садівництва до прибирання та складних домашніх завдань.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Крім того, EasyMower 18V-32-200 є частиною лінійки 18V POWER FOR ALLIANCE, яка складається з пристроїв провідних брендів. Акумулятор, який не входить до комплекту, сумісний з усіма продуктами 18V POWER FOR ALLIANCE і тому може використовуватися для всього: від садівництва до прибирання та складних домашніх завдань.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Газонокосарка Easy Mower 18V-32-200
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Системні вимоги
- Блок живлення 18 В для всіх альянсів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Drive (Садовий інвентар) | батарія |
| Висота зрізу | 20 - 60 мм |
| Колір | Чорний |
| Місткість бака | 31 л |
| Напруга батареї | 18 В |
| Розміри | (Ш x В) 355 мм x 995 мм - |
| Тип клітки | Літій-іонний |
| Тип серії Bosch | Bosch DIY (зелений) |
| Час заряджання | 95 мин.) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 333 ₴


