
Електрична газонокосарка Bosch Home and Garden UniversalRotak 34-405 1300 Вт Максимальна ширина скошування 340 мм 6068735
15 010 ₴
- Під замовлення
- Код: 6068735
Відправка з 02 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Газонокосарка UniversalRotak 34-405. Косіння, що не завдає шкоди спині – ідеальні результати аж до краю. Енергоефективний двигун для потужного скошування. Ручка для перенесення для легкого підйому легкої машини. Чисте скошування країв та стін. Складані ручки для зберігання у вузьких місцях. Ручка Ergoflex для комфортного маневрування.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Drive (Садовий інвентар) | електричний |
| Висота зрізу | 25-70 мм |
| Значення вібрації ah | 2,5 м/с2 |
| Максимальна ширина різання | 340 мм |
| Номінальна споживана потужність | 1300 Вт |
| Система різання | Інший |
| Ширина різання | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 010 ₴





