
Акумуляторна газонокосарка Makita DLM382Z без акумулятора 18V, максимальна ширина скошування 380 мм 6068743
19 058 ₴
- В наявності
- Код: 6068743
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Тиха акумуляторна газонокосарка 2 x 18 В з пластиковою декою. Ця проста у використанні газонокосарка ідеально підходить для газонів малого та середнього розміру. Вона має ширину скошування 38 см та 40-літровий травозбірник з індикатором рівня.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
Акумулятор та зарядний пристрій не входять до комплекту поставки

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Drive (Садовий інвентар) | батарія |
| Висота зрізу | 20 - 75 мм мм |
| Максимальна ширина різання | 380 мм |
| робоча напруга | 36 В |
| Тип продукту | Бездротова газонокосарка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 058 ₴








