
Бензиновий генератор Einhell TC-PG 10/E5

Характеристики продукту
- Двотактний двигун - привід, опорна рама, стійкі ніжки, розетка 230 В, вимикач перевантаження

Опис
Бензиновий генератор Einhell TC-PG 10/E5 оснащений потужним та довговічним двотактним двигуном і генерує постійну потужність 680 Вт. Він ідеально підходить для використання скрізь, де потрібне незалежне виробництво електроенергії: на присадибних ділянках, будівельних майданчиках, у походах, майстернях, гаражах і навіть у відпустці. Живлення подається через стандартну розетку 230 В, яку можна використовувати для підключення будь-якого пристрою, будь то лампи, інструменти чи кухонні прилади. Генератор Einhell має опорну раму, яка захищає пристрій, а стабільні, зручні для транспортування ніжки забезпечують безпечну та надійну опору під час роботи. Він також оснащений автоматичним вимикачем перевантаження для захисту генератора та підключених пристроїв. Генератор легко запускається за допомогою шнура.
Характеристика
- Потужний та довговічний 2-тактний двигун, розетка 230 В для живлення приймача, опорна рама для захисту пристрою та полегшення транспортування, стійкі ніжки для безпечного стояння під час роботи, вимикач перевантаження для захисту розетки у разі перевантаження, простий у використанні шнур.
Комплект поставки
- 1x генератор (бензиновий) TC-PG 10/E5
Коментарі
Примітка: Пристрій оснащений розеткою Schuko типу F.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безперервна потужність | 680 Вт |
| Ваги | 18,8 кг |
| Місткість бака | 4 літри |
| робочий час | 6,6 годин |
| Тип продукту | Генератор енергії |
| висота продукту | 317 мм |
| швидкість двигуна | 3000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 258 ₴










