
CPG 2000 INV
Характеристики продукту
- Постійна потужність 2,0 кВт
- Бензин / E10 (7 л)
Опис
Мобільне, потужне та довговічне джерело живлення для саду, кемпінгу та будівельного майданчика. Інверторна технологія також дозволяє живити високочутливі пристрої, такі як ноутбуки, мобільні телефони тощо. Потужний приводний двигун працює на бензині (включаючи E10). Безперервна робота до 10 годин (при половинному навантаженні) досягається завдяки ефективному двигуну. Низький рівень оливи та захист від перевантаження забезпечують високий рівень безпеки експлуатації. Завдяки закритій конструкції він ідеально ізольований та надзвичайно тихий.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- У комплекті 12-вольтовий кабель для полюсних клем
- Свічка запалювання
- Глечик для наповнення олією
- Масляна форсунка
- Викрутка-ключ для свічок запалювання
Коментарі
Примітка: Пристрій оснащений розеткою Schuko типу F.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безперервна потужність | 2000 Вт |
| Ваги | 24 кг |
| Глибина продукту | 370 мм |
| Потужність двигуна (кВт) | 2,4 кВт |
| робочий час | 10 годин |
| Тип продукту | Інверторний генератор |
| Ширина вироби | 600 мм |
| висота продукту | 560 мм |
| швидкість двигуна | 5000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 658 ₴

