
Бензиновий інверторний генератор TC-IG 1100

Характеристики продукту
- Інверторна технологіяНизьковуглецевий 4-тактний двигунРозетка 230 В/50 ГцОпорна рама

Опис
Бензиновий генератор TC-IG 1100 ідеально підходить для використання будь-де, де потрібне незалежне виробництво електроенергії: на присадибних ділянках, будівельних майданчиках, кемпінгах, майстернях, гаражах і навіть для відпочинку в окремих будівлях, а також у лісах, рибальських угіддях та гірських хатинах. Живлення подається від стандартної розетки 230 В/50 Гц, яку можна використовувати для підключення будь-якого пристрою, будь то лампи, садове обладнання чи кухонне обладнання. Генератор живиться від потужного, довговічного та низьковикислотного 4-тактного двигуна. Він досягає постійної потужності 230 вольт/1000 Вт та максимальної потужності 1100 Вт. Бензиновий бак має місткість 4,2 літра. Інверторна технологія забезпечує безперебійне живлення, що дозволяє підключати навіть чутливі пристрої. Крім того, вимикач перевантаження та захист від низького рівня оливи захищають генератор та підключені пристрої. Опорна рама захищає пристрій та забезпечує легке транспортування. Пристрій легко запускається за допомогою кабелю, а стійкі ніжки забезпечують безпечну роботу.
Характеристика
- Інверторна технологія – для живлення без перепадів напруги. Потужний, надійний та низьковикислий 4-тактний двигун. Розетка 230 В/50 Гц. Опорна рама для захисту та зручного транспортування. Стійкі ніжки забезпечують безпечну роботу. Вимикач перевантаження та захист від низького рівня оливи. Зручний тяговий трос.
Комплект поставки
- У комплекті пляшка олії
- Ключ для свічок запалювання
Коментарі
Примітка: Пристрій оснащений розеткою Schuko типу F.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безперервна потужність | 1000 Вт |
| Ваги | 20,6 кг |
| Вихідна потужність | 1100 Вт Вт |
| Волість | 1400 Вт |
| Місткість бака | 6,5 л |
| Паливо | супер бензин |
| робочий час | 5,4 години |
| Сертифікат опору | IP23M |
| Тип двигуна | Чотиритактний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 008 ₴










