
Розгалужувач ZI-HS7tu
Характеристики продукту
- Ручне керування безпекою
- 2 ротори та ручка для зручного транспортування
Опис
Горизонтальна версія - компактна та міцна. Ідеально підходить для колки дров для димоходу.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Включно з шасі
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 65,1 кг |
| Довжина розщеплення (макс.) | 520 мм |
| Діаметр розколювання (мін.) | 50 мм |
| робоча напруга | 240 В |
| Розміри | (Д x Ш x В) 840 x 915 x 1495 мм - |
| Тип продукту | Дровокол |
| Швидкість наближення | 3,08 см/с |
| висота продукту | 1495 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 983 ₴

