
Опис
Вертикальне виконання для колки коротких полін (10-50 см).
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Стабільна, стійка до кручення сталева конструкція
- Зручне транспортування за допомогою приводного пристрою
- Безпечне керування двома руками
- Вилка CEE з фазоінвертором
- Складні столи для зберігання, що економлять місце
- Регулювання ходу зазору (кінцеве положення)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Drive (Садовий інвентар) | електричний |
| Волість | 3500 Вт |
| Довжина виробу | 935 мм |
| Діаметр поділу | 300 мм |
| Місткість оливного бака | 4 літри |
| Поділ потужності | 8 т |
| Розміри | (Д x Ш x В) 935 x 845 x 1500 мм |
| Тип продукту | Дровокол |
| Швидкість наближення | 6 см/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 383 ₴





