
Дровокол
Характеристики продукту
- Стабільна сталева конструкція, стійка до скручування
- Ручне керування безпекою
Опис
Горизонтальна версія - компактна та міцна. Ідеально підходить для колки дров для димоходу.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 55 кг |
| Довжина розщеплення (макс.) | 520 мм |
| Діаметр розколювання (мін.) | 50 мм |
| робоча напруга | 240 В |
| Розміри | (Д x Ш x В) 1160 x 425 x 610 мм |
| Тип продукту | Дровокол |
| Швидкість наближення | 3,7 см/с |
| висота продукту | 610 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 658 ₴

