
Акумуляторний тример для живоплоту Makita без акумулятора, без зарядного пристрою 18V 600 мм 6068893
34 283 ₴
- В наявності
- Код: 6068893
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Цей бездротовий тример для живоплоту 18 В має нову геометрію леза для меншого тертя. Він має 3 режими швидкості та реверс, коли лезо заблоковане. Максимальний діаметр гілок становить 23,5 мм. Він оснащений безщітковим двигуном. Акумулятор розташований у задній частині корпусу для чудового балансу.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
Доставка без акумуляторів, без зарядного пристрою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Makita |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Drive (Садовий інвентар) | батарія |
| Відстань між лезами | 35 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість стрибків | 4400 об./хв |
| Товщина різу | 23,5 мм |
| довжина напрямної | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 283 ₴








