
Калібрування адаптера струмовимірювальних кліщів Chauvin Arnoux MN73 (ISO) P01120421 6068922
44 258 ₴
- В наявності
- Код: 6068922
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Вимірювальні затискачі
Характеристики продукту
- УВІМК.
Опис
Ергономічні кліщі MN призначені для вимірювання малих та середніх струмів від 0,01 А до 240 А змінного струму.
Конструкція щелеп дозволяє легко кріпити кабелі навіть у важкодоступних місцях. Вони підходять для кабелів діаметром до 20 мм.
Зокрема, MN73 має широкий діапазон вимірювання (до 200 А) і також може вимірювати дуже низькі струми (від 0,1 А).
Затискачі генерують вихідний сигнал у вольтах: 1000 мВ змінного струму / А змінного струму (2 В для 2 А) або 10 мВ змінного струму / А змінного струму (2,0 В для 200 А).
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Конструкція щелеп дозволяє легко кріпити кабелі навіть у важкодоступних місцях. Вони підходять для кабелів діаметром до 20 мм.
Зокрема, MN73 має широкий діапазон вимірювання (до 200 А) і також може вимірювати дуже низькі струми (від 0,1 А).
Затискачі генерують вихідний сигнал у вольтах: 1000 мВ змінного струму / А змінного струму (2 В для 2 А) або 10 мВ змінного струму / А змінного струму (2,0 В для 200 А).
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 180 г |
| Довжина виробу | 30 мм |
| Калібрування | ІСО |
| Максимальна частота | 10 кГц |
| Максимальний діапазон вимірювання A/AC | 200 А |
| Розміри | (Д x Ш x В) 30 x 135 x 51 мм - |
| Ширина вироби | 135 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 258 ₴
